Мақта қыз бен мысық

Кульжанова Шарапат Мухамбет-Рашид
Кульжанова Шарапат Мухамбет-Рашид
Ақтөбе
Ақтөбе қаласы
№3 орта мектебі
Қазақ тілі
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті
Тақырып:

Мақта қыз бен мысық

12.05.2020
0
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):

Мұғалім көмегімен тыңдалған мәтін не туралы екенін түсіну.

Сабақтың мақсаты:

Мәтін мазмұнын түсінеді,ертегі кейіпкерлерін атап шығады.

Тілдік мақсаттар:

1.5 1.3 Сөйлеу барысында мұғалім көмегімен етістіктің бұйрық райын қолдану.

Күтілетін нәтиже:

 Мәтіннің мазмұнын түсіну, ертегі кейіпкерлерін есте сақтау. Суреттер арқылы иллюстрация жасай білу.

Бағалау критерийлері:
Құндылықтарды дарыту:
АКТ-ны қолдану дағдылары:

слайдтарды ,суреттерді  интерактивті тақтамен көрсету

Пәнаралық байланыс:

дүниетану, денсаулық қауіпсіздігі

Бастапқы білім:

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

Кәне,достар ,тұрайық

Шеңберімізді құрайық,

Жақсы-жақсы тілектер

Бір-бірімізге сыйлайық 

  Шаттық шеңбері    

интерпктивті тақта

Сабақтың ортасы

артығын тап ойынын ойнату.

Артығын тап» ойыны.

Мысалы, мысық, қыз, ит, тышқан Жапырақ, ағаш, қыздар, ер бала; Сатушы,жұмыртқа,сағыз,кәмпит; Қатық,сиыр,су, нан; Мейіз,құйрық,дән,өрік.   

суреттер

Сабақтың соңы

ізденушілік.

Ұйымдастырушылық – ізденушілік:

- Балалар, ертегі ұнады ма? - Не туралы ертегі? - Басты кейіпкері кім деп ойлайсыздар? -Мақта қыз бен мысық неге келісе алмады? -Мақта қыз мысыққа не істеуін талап атті? -Мысық тапсырманы орындады ма? Рефлексия: Маған ұнаған кейіпкер- .... .(ол қандай?) Маған ұнамамаған кейіпкер- .... ( ол қандай? )    

Рефлексия

Үстелдің  үстінде түрлі түсті магниттер  жатады.Оқушылар көңіл-күйлері мен алған біліміне қарай өздеріне қалпақ таңдайды. Қызыл-түсінген жоқпын Сары-жартылай түсіндім Жасыл-жақсы , бәрін түсіндім      

 

Файлдар:

Файлды ару мақта қыз бен мысық 2- сабағы

Пікірлер(0)