Үлес ұғымы
Математика
Сынып:
3-сынып
Бөлім:
Үлес
Тақырып:
Үлес ұғымы
30.01.2020
344
10
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | Үлес ұымы туралы түсінік беру, үлес атауының ұғымдарын біліп, атай білуге машықтандыру. Математикалық білім, білік дағдыларын шыңдау. |
Сабақтың мақсаты: | Математикалық білім, білік, дағдыларын қалыптастыру. Үлес ұғымын меңгеру. |
Тілдік мақсаттар: | Үлес |
Күтілетін нәтиже: | <p>Математикалық үлес ұғымын түсініп, үлестердің аталуын үйренеді. </p><p>Тапсырмаларда, мысалдарда арифметикалық амалдарды қолдана отырып, түсіндіріп шығарады. </p><p>Үлес ұғымын өмірде керекті жағдайларда қолдана білуге ұмтылады. </p><p> Топпен жұмыс жасауға төселеді.</p> |
Бағалау критерийлері: | Математикалық үлес ұғымын түсініп, үлестердің аталуын үйренеді. Тапсырмаларда, мысалдарда арифметикалық амалдарды қолдана отырып, түсіндіріп шығарады. Үлес ұғымын өмірде керекті жағдайларда қолдана білуге ұмтылады. |
Құндылықтарды дарыту: | адами құндылыққа баулу |
АКТ-ны қолдану дағдылары: | <br> |
Пәнаралық байланыс: | Физика |
Бастапқы білім: | <br> |
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
---|---|---|
Сабақтың басы (5 минут) |
<p>Ынтымақтастық атмосферасын құру.</p><p>Топқа бөлу. Топ басшыларын сайлау.</p><p>«Танграм- геометриялық құрастырғыштар» ойыны</p> | <br> |
Сабақтың ортасы (27 минут) |
<p>Математикалық диктант.</p><p>Жұптық жұмыс.</p><p>Топтық жұмыс.</p><p>Екі оқушы шығып, «Нұсқаушы және ұшқыш» ойынын ойнау арқылы өрнектің мәнін табады.</p> | <br> |
Сабақтың соңы (5 минут) |
<p>Оқушыларды бағалу.</p><p>Кері байланыс. "Сэндвич" әдісі</p><p>Үй тапсырмасы: Кітаптан 70-72 бет, № 4, №6 </p> | <br> |
Рефлексия (3 минут) |
Оқушылар, бүгінгі сабақ сендерге ұнады ма? • Не туралы білдік? • Ұнаса өз білім деңгейлеріңді «Блоб ағашында» көрсетіп тақтаға іле қояйық. | <br> |
Файлдар:
Файлды ару
Үлес ұғымы
Пікірлер(0)