Мақала жаза аламын

Shegirova Zhamal Saginowna
Shegirova Zhamal Saginowna
Ақтөбе
Алтықарасу
Алтыкарасуская школа-сад
Қазақ тілі (Т1)
Сынып:
4-сынып
Бөлім:
Мәдени мұра
Тақырып:

Мақала жаза аламын

30.12.2019
87
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаты 4.3.2.1 – тірек сөздерді қолданып белгілі бір стильде мәтін (мақала, мінездеме, сұхбат) жазу.

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

«Көңіл күй букеті» әдісі - Көңіл күйлеріңіз қалай? - Керемет! - Сабаққа дайындығымыз қалай? Тамаша! - Ендеше бастайық! Бүгінгісабақтың тақырыбы Мәдени мұра сыр шертеді бөлімі бойынша Мақала жазааламын. -Бұл тақырып бойынша -Мәтін стилін ажыратуды; -репортаж алуды үйренеміз. 1.Сөйлемнің дара мүшесі дегеніміз не?/Жеке сөзден жасалған сөйлем мүшесін дара мүше дейміз/ 2. Сөйлемнің күрделі мүшесі дегеніміз не?/Екі не одан да көп сөзден жасалған сөйлем мүшесін күрделі мүше дейміз/ 3.Сөйлемде қанша мүшенің қызметін атқарады?/Сөйлемде бір ғана мүшенің қызметін атқарады/ 4. Бірыңғай мүшелер қалай жасалады? /Бәрі бір сөз табынан жасалады/ 5. Бірыңғай мүшелердің арасына қандай тыныс белгісі қойылады?/Сөйлемдегі бірыңғай мүшелердің арасына үтір қойылады/ 6.Қосымша қалай жалғанады?/Қосымша бірыңғай мүшелердің әрқайсысына,кейде соңғы сөзіне ғана жалғанады/   «Көңіл күй букеті» әдісі «Серпілген сауал» әдісі Мақсаты: Өткен тақырыпты қай дәрежеде меңгергенін білу. «Үш шапалақ»әдісімен бағалау  

Қосымша ақпарат

Қалыптастырушы бағалау құралдары: – мұғалімнің ауызша кері байланысы (мадақтау, қолдау сөздер айту); – өзара бағалау: смайликтер бойынша бағалау; – мұғалімнің жазбаша кері байланысы; – оқушылардың жауаптарына, іс-əрекеттеріне бақылау жүргізіп, белгілеп алу арқылы бағалау; – «Өз жұмысыңды бағала». Үйге тапсырма:дереккөздерден Алдаркөсе туралы аңыз-әңгіме жинақтау.  

Файлдар:

Файлды ару Сабақ жоспар

Пікірлер(0)